piątek, 30 października 2009

na wyzwanieponownie próbuję sił w wyzwaniu ICS
Na podstawie tej mapki stworzyłam takie cóś... . Oczywiście tradycyjnie stempelek drukowany, (kontury) malowałam samodzielnie pisakami :)

Pierwsze malowanie - Flicka


Tak już na poważnie, bo postać ...wcale to nie takie super proste ech. Jak poprzednio, mam brak stempla. wydrukowałam :-)Już wcześniej chciałam napisać i zawsze zapominam. Różyczki sama farbowałam, rozrobiłam tusz z wodą i pędzelkiem nasączałam. Wiem, sa już takie kolory itp....ale jak się nie ma to się nie kupuje, przesyłki też sporo wychodzą.Przynajmniej staram się ograniczać do minimum. U mnie można dostać na miejscu białe i ecri . Jeszcze jedno, jeśli ktoś porwie się na farbowanie, to najlepiej zdjąć zielony papierek bo farbuje czasem. Kolorek naprawdę kłaść w ilości minimalnej.

koślawa choinka


Niestety nie mam takiego stempelka, wydrukowałam go na papierze wizytówkowym. Wymęczyłam dosłownie. Mam drukarkę atramentową , może dlatego tusz łatwo się rozmywa. Ogólnie efekt nawet dość dobry. Myślę że przy drukowaniu motywów lepsza byłaby drukarka laserowa, ale niestety nie mam możliwości sprawdzenia.

kwiatki stickersowe


Dostałam swego czasu od koleżanki forumowej takie naklejki i nie bardzo miałam pomysł do czego ich użyć. Żal mi było ich i w końcu wymyśliłam taką karteczkę . Może i nie jest to siódmy cud świata, ale tragicznie też nie wygląda. osobiście nie lubię zbyt wielu złotości. Stickers jest naklejony na kalkę i pomalowany przeze mnie