sobota, 19 września 2009

Serducha


Zrobiłam przymiarkę do serc. Jak na początek to całkiem całkiem wyszło. Będę musiała jeszcze powymyślać jakieś inne. W międzyczasie szyłam opaskę do sukieneczki na chrzest mojej wnusi jeszcze zostały rękawki w sukienusi do zmiany, ale czekam na modelkę :)

broszkowo...








Ostatnio wpadłam w ciąg broszkowy. Robię je z myślą o zbliżających się świętach, wciąz obiecuję sobie że zrobię całej rodzince jakieś skromne prezenty i jakoś nigdy mi nie wychodzi. Na razie planuję scrapuszka, broszki, serca szyte i chodzą mi po glowie jakieś zakładki do książek. Zobaczę...Może tym razem się uda. Dwie z tych broszek już podarowałam szczególnej osobie, przyszłej teściowej mojej córci :)

środa, 16 września 2009

Jakoś smutno mi



Stąd może te kolorki. Eksperymentowałam trochę ze złotą temperą. Nie wiem czy to widać , ale karteczka się mieni.

Zapomniana


Schowałam ją dość głęboko i zapomniałam , bo może będzie kolejną kartką na ślub córki. Nie wiem ...okaże się :-) Zrobiona w technice Pergamano. Czeka jeszcze na wpisanie imion , dlatego pusto tak na niej.

Kogo by interesowało obejrzenie moich Pergaminowych prac zapraszam TU oraz TU i TU To 3 albumy na Multiply, podzielone na lata :)

wtorek, 15 września 2009

Czyżby obijało mi :)




Zrobiłam 3 kartki już na święta, totalnie mi odbija. Zresztą nie mam natchnienia. Robię na siłę żeby zapomnieć o codzienności.