niedziela, 7 lutego 2010

Wyróżnienia i brak czasu

Dziękuję Renacie, Joannie i Joli za wyróżnienia ...a jeszcze dzisiaj Ludka mi dała....ostatnio nie dość że trochę zabiegana i taka sobie jestem to miałam solidny wycisk w pracy, 12-nastka w czwartek, ale pamiętam. Postaram się jutro odebrać i rozdać :) . Dla odwiedzających , przepraszam że nie odzywam się ale to z braku czasu, chęci, zabiegania. Robiłam trochę taniej biżuterii, ale nie doczekała się fotek i rozeszła wśród koleżanek. Dzisiaj powstały 2 zestawy (w turkusie i z Awenturynu), może doczekają się zdjęć. Jutro postaram się sprężyć. Obiecałam sobie w końcu też zabrać się za album Filipa ..dzisiaj...ale przesunęło się na jutro :) Przede wszystkim cieszę się że notesy zrobione dla synowej i dla siostrzenicy spodobały się - HURA!!! I jeszcze jedna wiadomość , po raz trzeci będę babcią !!! w październiku :) Mam już wnuka Filipa(Kwiecień 2 latka), wnuczkę Maję(Maj 1 roczek) a teraz ...zobaczymy :D

3 komentarze:

  1. No to ciesz sie Grazynko, ja wciaz jestem babcia jednego wnuka i nie predko beda nastepni.Moje dzieci nie chca dzieci, a mam ich czworke.A wiec ciesz sie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Serdecznie gratuluję kolejnego babciowania :) U nas się mówi, że żeby zostać babcią, trzeba mieć wnuczkę - Pani już ma, więc problem z głowy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo się cieszę razem z Tobą:)i gratuluję

    OdpowiedzUsuń