czwartek, 5 lipca 2012

Brakujące zaproszeniaWreszcie obrobiłam zdjęcia pozostałych propozycji zaproszeń. Nie chciało mi się robić innych wersji kolorystycznych, jednak mam wrażenie że ecru i biel to klasyka i najczęściej sięga się  po w tych okazjach. Oczywiście można pobawić się z kolorem wstążki itp :) Ostatnie już kiedyś robiłam jak życzenia ślubne.

6 komentarzy:

 1. Śliczne i bardzo delikatne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, jestem pod wrażeniem, ten pierwszy wzór szczególnie mi się podoba. Czy ta "koronka" w pierwszym wzorze i tłoczenie w drugim to wykrojniki?

  OdpowiedzUsuń
 3. W kremowym to doklejony border wykrojnikowy z zestawu Parisian Accents z Craft store.Drugi tłoczenie folderem do embosingu , nie pamiętam nazwy , ale chyba Wictoria.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne oba zaproszenia. Z ostatniego posta też mi się podobają, jednak te jakoś tak bardziej;) Powoli zaczynam się zastanawiam nad swoimi własnymi ślubnymi zaproszeniami, więc jeśli pozwolisz, to Twoje prace zapamiętam sobie jako kolejne inspiracje :)
  Tylko tych wszystkich wykrojników mi brak, a widzę, że one tak ładnie dopinają pracę, ale "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma;)
  Pozdrawiam, Jania

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne i bardzo eleganckie zaproszenia:)

  OdpowiedzUsuń